Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie o drugim przetargu publicznym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego zlikwidowanej jednostki organizacyjnej - Powiatowego Zarządu Dróg w Kędzierzynie-Koźlu.

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu na podstawie ust. 11 ogłoszenia o przetargu publicznym Nr ZP.2611.1.2.2020 na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego zlikwidowanej jednostki organizacyjnej - Powiatowego Zarządu Dróg w Kędzierzynie-Koźlu, zawiadamia o unieważnieniu i jednocześnie zamknięciu przedmiotowego przetargu.

Uzasadnienie:

Weryfikacja podawanej informacji o stosowaniu przy sprzedaży przedmiotowych składników stawki podatkowej w wysokości 23%, spowodowała otrzymanie innego stanowiska w niniejszej sprawie, tj. przedmiotowa sprzedaż jest czynnością nieopodatkowaną. Ponadto po otwarciu ofert i weryfikacji składników w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania stwierdzono brak jednego z elementów przedmiotu stanowiącego przedmiot sprzedaży tj. widły do ładowacza czołowego TUR/16. Zaistniałe zdarzenie zgłoszono odpowiednim służbom. W związku z powyższym w celu zachowania zasad uczciwej konkurencji postępowanie nr ZP.2611.1.2.2020 zostaje unieważnione.   


Informacje z otwarcia ofert:
PDFSprostowanie Informacji z otwarcia ofert Przetarg nr 2 ZP.2611.1.2.2020.pdf
PDFInformacje z otwarcia ofert Przetarg nr 2 ZP.2611.1.2.2020.pdf

 

Ogłoszenie o drugim przetargu publicznym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego zlikwidowanej jednostki organizacyjnej - Powiatowego Zarządu Dróg w Kędzierzynie-Koźlu:
 

PDFOgłoszenie o przetargu nr 2 na sprzedaż mienia ruchomego PZDKK.pdf
PDFPrzetarg publiczny nr 2_przedmiot_Załącznik nr 1.pdf
DOCXFormularz oferty_przetarg publiczny nr 2_Załącznik nr 2.docx