Trwa remont obiektu byłej przychodni przy ul. Kozielskiej 11 w Kędzierzynie
Wykonawcą remontu jest Hurtownia Środków Farmaceutycznych i Artykułów Sanitarnych „HURTOFARM” z Sosnowca, która w części obiektu należącego do byłej przychodni prowadzi od ponad roku 9-stanowiskową stację dializ. W chwili obecnej stale dializowanych jest tam 31 pacjentów.

Remont ma polegać na przystosowaniu pomieszczeń I piętra pod 20-łóżkowy oddział nefrologiczny, natomiast na parterze budynku ma się mieścić poradnia nefrologiczna.
Zgodnie z warunkami umowy pomiędzy Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu a „HURTOFARMEM” z Sosnowca – termin zakończenia remontu wyznaczono na 31 grudnia 2003 r.
Umowa najmu obiektu byłej przychodni została zawarta 22 lipca 2003 r. na okres dziesięciu lat.

Oddział nefrologii w budynku przy ul. Kozielskiej 11 rozpocznie działalność na początku przyszłego roku.
Barbara Adamiak
Rzecznik Prasowy
Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu

Remont ma polegać na przystosowaniu pomieszczeń I piętra pod 20-łóżkowy oddział nefrologiczny, natomiast na parterze budynku ma się mieścić poradnia nefrologiczna.
Zgodnie z warunkami umowy pomiędzy Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu a „HURTOFARMEM” z Sosnowca – termin zakończenia remontu wyznaczono na 31 grudnia 2003 r.
Umowa najmu obiektu byłej przychodni została zawarta 22 lipca 2003 r. na okres dziesięciu lat.

Oddział nefrologii w budynku przy ul. Kozielskiej 11 rozpocznie działalność na początku przyszłego roku.
Barbara Adamiak
Rzecznik Prasowy
Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu