Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Uchwała Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

PDFUchwała 76.338.2016.pdf (556,06KB) Zarządu Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego z dnia 28 października 2016 r. w sprawie wyrażenia stanowiska Zarządu Powiatu dotyczącego przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego
w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej. 
PDFSprawozdanie.pdf (711,55KB) z przebiegu konsultacji projektu Uchwały Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej
PDFProtokół z konsultacji PRDPP.pdf (680,39KB)

PDFUchwała Nr 72.315.2016.pdf (756,51KB) Zarządu Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego z dnia 28 września 2016 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

PDFProjekt.pdf (1,76MB) Uchwały Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.