Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Uchwała Zarządu Powiatu K-K w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Powiatu K-K w sprawie określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności...

PDFUchwała 102.454.2017.pdf (526,16KB) Zarządu Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego z dnia 06 czerwca 2017 r. w sprawie wyrażenia stanowiska Zarządu Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego dotyczącego przeprowadzonych konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego "w sprawie określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstąpienia od ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej".
PDFSprawozdanie.pdf (661,21KB) z przebiegu konsultacji społecznych

PDFUchwała 99.437.2017 z dnia 09 maja 2017 r.pdf (1,47MB) Zarządu Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego "w sprawie określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstąpienia od ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej".

PDFProjekt Uchwały Rady Powiatu.pdf (2,67MB) w sprawie szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstąpienia od ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej.